Jak wykorzystać kody promocyjne na zakłady bukmacherskie?

Zapewne widziałeś je w wielu miejscach w sieci i przyszło Ci do głowy pytanie, jak wykorzystać kody promocyjne na zakłady bukmacherskie tak, aby zyskać jak najwięcej? Spróbujemy pomóc w odpowiedzi na to pytanie.

Co to jest kod promocyjny i jak go wykorzystać?

Kod promocyjny może występować pod różnymi nazwami: kod bonusowy, kod promocji itd. Nie ma tak naprawdę znaczenia, jak nazwał swój kod bukmacher, to tylko kwestia gustu.

Aby wykorzystać prawidłowo znaleziony w sieci kod, musisz sprawdzić, do czego ma on ostatecznie służyć i co ważniejsze: gdzie go podać. Zazwyczaj będzie to oznaczone okienko w formularzu rejestracyjnym, ale czasem może się zdarzyć, że bukmacher zażyczy sobie kod podczas wpłacania depozytu albo aby przesłać go do obsługi klienta.

Co daje kod promocyjny do bukmachera?

Kod promocyjny do bukmachera najczęściej służy do przypisania nowemu graczowi specjalnego bonusu powitalnego. Benefity płynące z wykorzystania kodu mogą być większe lub mniejsze, ale na pewno nigdy nikomu nie zaszkodziło go podać. Zakłady bukmacherskie online cechują się dość szerokim wyborem kodów bonusowych, za które można zyskać np. dodatkowe środki na grę.

Gdzie znajdę kody promocyjne na zakłady bukmacherskie?

Sieć pełna jest stron poświęconych hazardowi online, a szczególnie zakładom bukmacherskim. Wiele jest serwisów, które mają wręcz specjalne umowy partnerskie z operatorami zakładów, a kody promocyjne, które tam znajdziesz dadzą Ci większe bonusy, niż inne.

Innym sposobem na otrzymanie kodów to zapisanie się do newslettera. Co prawda nie będzie w nich ofert na bonusy powitalne, ale jest szansa na otrzymanie specjalnych, ekskluzywnych ofert dostępnych wyłącznie dla zarejestrowanych graczy, którzy zgodzili się na otrzymywanie wiadomości od bukmachera.

Jak wykorzystać kody na zakupy online?

Przy okazji: kody promocyjne można także wykorzystać na zakupy online. Oczywiście nie będą to dokładnie te same kody bonusowe, które proponowane są przez bukmacherów, ale mechanizm ich działania jest z gruntu taki sam: Ty podajesz kod, a sklep internetowy np. obniża cenę kupowanego towaru lub oferuje darmową dostawę.

Jeśli zastanawiasz się, kiedy wpisać kod na zakupy, to spieszymy z pomocą: najczęściej jest to moment składania zamówienia lub jeden z ostatnich kroków finalizowania transakcji. Okienko na kod może być nazwane na wiele sposobów, np. kod promocyjny, kod rabatowy, kod promocji itp.

Kody promocyjne: FAQ

Kod promocyjny nie działa. Co zrobić, by dostać bonus?

W pierwszej kolejności sprawdź, czy kod promocyjny, który podałeś jest aktualny; być może oferta niedawno wygasła. Skontaktuj się także z obsługą klienta, by dowiedzieć się, czy Twój brak bonusu nie jest może problemem technicznym.

Dlaczego mój kod promocyjny nie działa?

Przyczyna niedziałającego kodu może tkwić w kilku szczegółach, na które gracze niestety często nie zwracają należytej uwagi. Najczęściej chodzi o to, że kod jest już nieaktualny lub promowana oferta niedawno wygasła. Upewnij się więc zawsze w regulaminie bonusu, do kiedy jest on ważny oraz jakie stawiane są warunki: być może to nie kod zawiódł, a np. wpłacona przez Ciebie kwota pierwszego depozytu była za niska, by przyznać Ci dodatkowe środki.

Czy kody bonusowe na zakłady bukmacherskie są legalne?

Jak najbardziej tak. Kody bonusowe są zupełnie legalne i każdemu przedsiębiorcy przysługuje prawo do tego, aby nagradzać swoich klientów w taki, czy inny sposób. Bukmacherzy nie są tu wyjątkiem.

Jak regularnie korzystać z kodów promocyjnych na zakupy online?

Skoro już poruszyliśmy temat zakupów online i kodów, podpowiedzmy na koniec, jak najlepiej korzystać regularnie z okazji tańszego zakupu lub darmowej dostawy. Jeśli robisz regularnie zakupy w jednym serwisie, warto zapisać się do newslettera lub polubić fanpage sklepu na facebooku. Jeżeli jednak szukasz bardziej okazji, niż programów lojalnościowych, wpisz w wyszukiwarkę nazwę sklepu online + hasło “kod promocji”, a na pewno otrzymasz wyniki wielu serwisów oferujących aktualne kody na zakupy.